
Islamabad s vyše miliónom obyvateľov (nám prišlo že ich tu je aspoň 10x viac) je hlavným mestom Pakistanu. Všade živo, všade motorka, všade rikša, všade auto, všade smog.
Mesto islamu sa pýši vysokou životnou úrovňou, zeleňou, bezpečnosťou a výstavnou architektúrou. Vlajkovou loďou krajiny je Faisal Mosque, piata najväčšia mešita na svete.
Wikipédia tvrdí, že „Terrorist groups hostile to foreign interests operate in Pakistan. The threat of attack remains very high. We continue to advise reconsider your need to travel to Pakistan and do not travel to some areas of Pakistan…“ Sme radi, že nič z napísaného sa ani náznakom nepotvrdilo, aj keď je pravdou, že celej misii Pakistan predchádzala detailná, precízna a zodpovedná príprava.
Letíme po 3 týždňoch domov. Ďakujeme za dobré zdravie, ďalší životný zážitok a vám za podporu, kamaráti. O rok plánujeme objavovať krásy… Ale o tom nabudúce.
Čítajte Brosport, zdobte život hrou a tešte sa každému dňu, kamaráti!





Autor: Tomáš Biroš, triper.sk


Ifkine fejtóny
40… A čo teraz?

Ostatné športy
Odbehol som charitatívny beh pre Martinku v Kurime

Ostatné športy
Odbehol som charitatívny beh pre Martinku v Kurime

Ifkine fejtóny
40… A čo teraz?
Futbal
-
Anglicko
/ 24 hodín dozaduSpiritosantom už dlhšie nik neprepleskol pozauši
Dva týždne premierligového celibátu ťa poznačia, more, ak by som texte robil chibi, daj...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 4 dni dozaduV Košiciach sľubujú lacnejšie pivo za prekonanie diváckeho rekordu
Košičanov láka futbalové FC na sobotný zápas proti Dunajskej Strede skutočne originálnym spôsobom.
Od Samuel Biroš -
Futbal
/ 1 týždeň dozaduRýchlici versus technici – kto zvíťazí v imaginárnom zápase?
V imaginárnom zápase sa proti sebe postavia vyslovene rýchli a technickí hráči (podľa tvojho...
Od Stew Bee